Partnerstwo technologiczne z firmą tworzącą aplikacje i zajmującą się e-commerce

Use-case

Czy kierowca rajdowy sam zmienia olej podczas wyścigu?

Ciekawym obszarem gdzie współpraca może przynieść obopólne korzyści jest partnerstwo biznesowo – technologiczne.

Po szczegółowych analizach i rozmowach postanowiliśmy nawiązać współprace na zasadzie partnerstwa technologiczno-biznesowego z jedną z dużych firm zajmujących się produkcją stron WWW, sklepami internetowymi czy działaniami SEO-SEM.

To firma przygotowująca rozwiązania e-commerce dla największych polskich marek.

Firma posiada dział analityczny, graficzny i zespół programistów którzy są w stanie w przemyślany sposób, na podstawie analiz rynkowych i badań UX przygotować nowoczesne rozwiązanie e-commerce dla klienta. To odróżnia duże, profesjonalne firmy od ogromnej masy firm które produkują strony czy sklepy w sposób prawie automatyczny, na podstawie szablonów i pluginów gdzie najważniejszym kryterium jest niska cena. Łatwo tanio przygotować 'jakiś fajny sklep” który znajomi będą pozytywnie oceniać. 

Ale jest ciągle rosnąca, na szczęście, grupa przedsiębiorców którzy nie potrzebują ładnego sklepu – potrzebują skutecznego narzędzia realizującego dalekosiężne plany biznesowe.

Rozwiązania przemyślanego, prostego w użyciu i dającego zaawansowane możliwości marketingowe, obsługi klientów czy integracji z innymi systemami np. marketing-automation.

Aby sprostać temu wymaganiu trzeba mieć doświadczenie i zdolności analityczne, badawcze, graficzne i programistyczne. 

Stworzenie dobrego sklepu zajmuje bardzo dużo czasu a testowanie poprawności wszystkich funkcjonalności jeszcze więcej. I nie ma już czasu aby dodatkowo zajmować się środowiskiem IT w którym pracują graficy, badacze, UX-owcy czy programiści. 

Tu wkraczamy my z naszą wiedzą i doświadczeniem. 

Przygotowujemy kompletne środowisko do wspólnej pracy dla wszystkich zajmujących się projektami – programistów, grafików, projekt-managerów a nawet klientów naszego partnera. 

Możemy przygotować wszystko pod konkretne potrzeby klienta – potrzeba Redmine? Nie ma problemu, Komunikujecie się przez Slack – możemy zaoferować darmową alternatywę – Mattermost (zgodny na poziomie api z Slack), zaawansowane środowisko developerskie z migawkami, kopiami zapasowymi itp – nie ma problemu. Zarządzanie projektami – Odoo a może Taiga – albo coś prostszego, KanBanBoard? Wspólne wideokonferencje dla kilku – kilkunastu osób – nie ma problemu.

Przygotujemy kompletne środowisko i przekażemy we władanie. A my? Będziemy pilnować by wszystko działało

A dla klientów naszego partnera możemy oferować kompletne zaplecze IT na potrzeby przetwarzania danych w newralgicznych gałęziach gospodarki. Nasza wieloletnia wiedza praktyczna umożliwia nam oferowanie zaawansowanych rozwiązań klastrowych, wysokiej dostępności a także praktyczne monitorowanie i reagowanie w krytycznych przypadkach – skutecznie i bez zbędnej zwłoki.

Przygotowujemy także infrastrukturę na przyjęcie dużego obciążenia poprzez zaawansowaną konfiguracją serwera webowego gdzie np: Nginx wraz z Apach’em wspierany jest przez mechanizm Varnish i Redis czy Memcached a serwery bazy danych są osobnymi maszynami.

Powiedz jakie masz potrzeby a my znajdziemy rozwiązanie.

A odpowiadając na postawione na początku pytanie:

nie, skupia się na wygranej a do wymiany oleju ma mechaników. 😉