Dodane 1 tydzień dni temu

PUQ sp. z o.o.

Choć jesteśmy młodą spółką zoo świadczącą usługi w obszarach IT to każdy z wspólników posiada ponad 25 letnie doświadczenie w szeroko pojętym obszarze IT począwszy od programowania platform internetowych po zarządzanie serwerami czy całymi centrami danych. Rok temu postanowiliśmy połączyć siły i oferować naszym klientom bezpieczne rozwiązania IT dla biznesu.

Większość naszych obecnych klientów pochodzi z rekomendacji ale potrzebny jest normalny kanał sprzedaży.

No bo po co świadczyć usługi jak nikt o nich nie wie…

Dlatego szukamy osoby która zacznie budować sprzedaż.

Na początku tego procesu jest ten nieprzyjemny okres kiedy większość kontaktów trzeba wyszukać i je ocieplić.

Trzeba dzień w dzień powiększać bazę kontaktów i skutecznie pozyskiwać klientów.

Jeśli cię to interesuje, czujesz się dobrze w kontaktach z innymi ludźmi i chcesz aby zaczęli wreszcie korzystać z bezpiecznych rozwiązań które chronią ich prywatne czy firmowe dane oraz optymalizują działania w firmie – to miejsce dla Ciebie.

Jeśli rozruszasz sprzedaż to zostaniesz szefem sprzedaży jak Steve Balmer.

Opis stanowiska

  • Aktywna sprzedaż podstawowych usług IT oraz budowanie strategii sprzedaży B2B
  • Wyszukiwanie możliwości sprzedaży, zdobywanie zamówień w zakresie pełnej oferty i potencjału firmy
  • Realizacja założonego planu sprzedażowego oraz wyznaczonych celów
  • Budowanie pozytywnych relacji biznesowych w kontakcie z Klientami oraz wsparcie, na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji projektów
  • Samodzielność w działaniu

Wymagania

  • umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • praktyczna wiedza na temat technik sprzedaży,
  • wysoki poziom zaangażowania w realizację wyników.

Mile widziana własna baza kontaktów.

Preferowana metoda zatrudnienia B2B.

Wynagrodzenie wynosi do 30% od wartości kontraktów oraz podstawa od 2000 – 8000  (do negocjacji w oparciu o plany sprzedażowe).

Zapewniamy miejsce pracy, biuro w centrum warszawy (Ul. Jaracza 3, 00-378 W-wa), ale nie narzucamy sposobu działania.

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.