B2B, Umowa Zlecenie
Warszawa
Dodane 7 miesięcy dni temu

Firma usług komputerowych i rozwiązań chmurowych poszukuje osobę na stanowisko Specjalista IT / Service Desk

Wynagrodzenie: od 2800 zł. na rękę po okresie szkoleniowo-wdrożeniowym.

Preferowana metoda zatrudnienia B2B, umowa zlecenia.

Nie wymagamy doświadczenia.

Wymagania:

  • Wysoki poziom samorozwoju;
  • Praktyczna umiejętność życzliwej komunikacji z klientem (telefonicznej i mailowej);
  • Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz administrowania systemem operacyjnym Windows (mile widziana znajomość linuxa);
  • Znajomość zagadnień budowy oraz konfiguracji sieci komputerowych;
  • Umiejętność konfiguracji oraz administracji urządzeniami sieciowymi i peryferyjnymi (modemy, routery, switche, skanery, drukarki itp.);
  • Administracja systemem antywirusowym, zarządzanie systemem kopii zapasowych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

Pracę pełną wyzwań oraz możliwość kreowania i prowadzenia projektów w dynamicznym środowisku;

Dużą samodzielność w działaniu.

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klientów biznesowych (zdalne wsparcie helpdesk)
  • notowanie i rozliczanie czasu wykonanych prac z pomocą systemu ticketowego
  • sporadyczna obsługa klientów w terenie (obszar Warszawa) – maksymalnie 5-10% czasu pracy

Cechy oferty pracy

StanowiskoSpecjalista IT / Service Desk

Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Wymagany jest poprawny adres email.