REGULAMIN wsparcia technicznego

§1 Regulamin wsparcia

 1. Jeśli zgłoszenie nie odnosi się do awaryjnych sytuacji, wymagających natychmiastowego rozwiązania, lub odpowiedź na Państwa pytanie znajduje się już w Instrukcjach dostarczonych w Bazie Wiedzy, to zgłoszenie będzie płatne, zgodnie z opisem poniżej lub w wiadomości od administratora.
 2. Nasza firma nie udostępnia klientom możliwości kontaktu telefonicznego w celu rozwiązywania problemów lub zadawania pytań.
 3. Wszelkie pytania oraz wątpliwości dotyczące naszych usług lub produktów można zgłosić przez zgłoszenie w panelu clienta lub drogą mailową.
 4. Aby skontaktować się z naszą firmą, należy stworzyć zgłoszenie w panelu klienta lub wysłać wiadomość e-mail na adres podany na naszej stronie internetowej.
 5. W odpowiedzi na zgłoszenie, nasza firma postara się udzielić odpowiedzi w jak najkrótszym czasie.
 6. W przypadku potrzeby, nasza firma może zaproponować dodatkową formę kontaktu, np. wideokonferencję lub spotkanie w Państwa siedzibie firmy.
 7. Wszelkie informacje przekazywane przez klientów są traktowane jako poufne i chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
 8. Nasza firma zastrzega sobie prawo do odmowy odpowiedzi na pytania, które naruszają prywatność innych osób, zawierają nieodpowiednie treści lub nie są związane z naszą działalnością.
 9. Niniejszy regulamin ma na celu zapewnienie przejrzystej oraz skutecznej komunikacji z naszymi klientami oraz ochronę ich prywatności.


§2 Usługi dodatkowe

Cena 1 godziny usług dodatkowych jest ustalona zgonie z wykupionym pakietem, liczone od rozpoczęcia co pól godziny*.

*Uwaga: Otwarcie zgłoszenia liczone jest jako minimum 0,5h.

Czyli,

 1. jeśli zgłoszenie polega na utworzeniu np: 1 konta email (czas cennikowy 10 min) to PUQ obliczy czas na 0,5h.
 2. Jeśli zgłoszenie polega na utworzeniu 3 kont email (w sumie 30min) to PUQ nadal obliczy czas zgłoszenia na 0,5h.
 3. Jeśli zgłoszenie będzie zawierać wiele spraw do zrobienia liczony jest czas zegarowy od momentu rozpoczęcia prac nad zgłoszeniem do ukończenia liczony co 0,5h.

Podczas tworzenia zgłoszeń proszę mieć to na uwadze i starać się łączyć sprawy do zrobienia w liste.

Niżej jest zalącznik z listą usług dodatkowych

Lista usług dodatkowych

Powered by WHMCompleteSolution

PUQ Mautic